Agjencia Zhurnal.mk

Vuçiq për linjën ajrore Prishtinë-Beograd: Serbia, e gatshme të vazhdojë me nisma të tilla

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq falënderoi në Twitter të dërguarin special të presidentit amerikan për dialogun Beograd-Prishtinë, Richard Grenell dhe Këshilltarin e Sigurisë Kombëtare të SHBA-ve, Robert O’Brien për rolin kryesor që ata luajtën në ofrimin e ndihmës për krijimin e fluturimeve të drejtpërdrejta midis Beogradit dhe Prishtinës.

“Serbia është e gatshme të vazhdojë me nisma të tilla, duke i afruar njerëzit në Ballkan” , shkroi Vuçiq në postim .

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...