Agjencia Zhurnal.mk

VV dhe LDK mashtruan gazetarët: I çuan në hollin e Kuvendit e pastaj iu ikën prapa shpine

Lëvizja Vetëvendosje (VV) dhe Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) e kanë përfunduar takimin e sotëm duke mos u marrë vesh si zakonisht, por duke ikur nga mediet siç nuk bëjnë zakonisht.

Ata u thanë gazetarëve të presin në hollin e Kuvendit, duke ua bërë kështu një “hile” të vogël, pasi ikën pa paralajmërim nga dalja e prapme e Kuvendit, shkruan Blic.

Të dyja partitë lanë të kuptohet se nuk kanë arritur të merren vesh rreth detajeve të marrëveshjes, ani pse para takimit pati optimizëm nga LDK.

Edhe sonte siç duket posti i kryekuvendarit ka qenë “mollë sherri”, që VV e LDK të mos arrijnë marrëveshje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...