Kosovë

VV konferencë për media

Zhurnal Ads

Lëvizja Vetëvendosje do të organizojë konferencë për media.

Takimi me media i subjektit opozitar do të fillojë nga ora 12:00. njofton Insajderi.

Aktakuza ndaj shefit të grupit parlamentar të këtij subjekti politik, Rexhep Selimit, pritet të jetë tema që do ta paraqesë partia e Albin Kurtit.

Postime të ngjashme

11 viktima dhe 765 raste të reja me Covid-19

T E

​Gastronomët distancohen nga protesta kundër masave të reja antiCovid-19

S.B.

Në Spitalin e Gjakovës të shtrirë janë 28 pacientë, prej tyre 19 janë me COVID-19

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...