Auto

VW zbulon brendësinë e ID.4

ID.4 SUV elektrike do të dorëzohet këtë vit. Tani Volkswagen po tregon dizajnin e brendshëm për herë të parë.

Prodhuesi gjerman automjeteve thekson se ka hapësirë ​​të mjaftueshme brenda. Kjo është bërë e mundur nga makina elektrike kompakte. Pasagjerët do të kenë mjaft hapësirë të mjaftueshme brenda.

VW përmes një deklarate ka thënë se makina e tyre ka hapësirë brenda më shumë se Tesla Model Y, edhe pse ID.4 është rreth 19 centimetra më e shkurtër, transmeton Telegrafi.

Brenda makinës ka mjaft shumë ndriçim dhe ka më shumë opsione brenda saj sesa Tesla Model Y.

Nga 49,000 euro

ID.4 do të festojë zyrtarisht premierën e tij botërore më 23 shtator.

Dhe do të ofrohen disa modele të ID.4.

Çmimet e tyre do të jenë 37 mijë euro, 49 mijë euro dhe 59 mijë euro.

Postime të ngjashme

Tesla pëson ndërprerje të rrjetit duke i lënë pronarët të paaftë të lidhen me makina

admin

10 veturat që vidhen më së shumti në Gjermani

admin

Gjethet mund të dëmtojnë shumë veturën tuaj, ja si ta zgjidhim atë problem

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...