Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“We’re Good”, kënga e re e Dua Lipës publikohet javën e ardhshme

Fansat e Dua Lipës janë të emocionuar pasi këngëtarja njoftoi publikimin e këngës së re të titulluar, “We’re Good”.

Sipas raportimeve, projekti i ri i Lipës do të publikohet javën e ardhshme.

Muaji shkurt rezulton të jetë me fat për këngëtaren britanike pasi “Levitating” me DaBaby arriti të renditet e pesta në “Hot 100 Chart” të Billboard.

Në një postim të publikuar në Twitter, artistja shqiptare shpërndau foton e kopertinës dhe shkroi, “We’re Good – 11 shkurt”.

Më herët, këngëtarja bëri të dyshohet se është shtatzënë përmes një postimi të publikuar në rrjete sociale.

Kjo në bazë të disa ‘emoji’ që kishte përdorur në mbishkrim përfshirë këtu – një fëmijë, një shishe për fëmijë e një zemër.

Megjithatë, ajo po vazhdon të shijojë lidhjen me modelin Anwar Hadid dhe gjatë vitit të kaluar u zhvendos për të jetuar në Amerikë, për të qenë më afër tij.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...