Agjencia Zhurnal.mk

‘Xhabnja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit, zbulon me shumë se ç’duhet

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë enjohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo. ‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private.

Ajo e ka nisur mëngjesin duke publikuar një foto goxha provokuese.

‘Xhbanja’ në këtë foto nuk ka hezituar ta ekspozojë pak gjoksin. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...