Agjencia Zhurnal.mk

Xhaçka: S’ka justifikim për të dalë nga shtëpia as për njerëzit më në nevojë

Ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë, Olta Xhaçka ka bërë thirrje për respektimin e rregullave të vetëkarantinimit dhe distancimit social. “Faleminderit që po respektoni masat kundër përhapjes së COVID-19! Nuk ka justifikim për të dalë nga shtëpia as për njerëzit më në nevojë. FA bashkë me pushtetin lokal po punojnë pa ndërprerje për t’u ardhur në ndihmë pensionistëve kryefamiljarë dhe familjeve të varfra, duke u kujdesur që të mos u mungojë asgjë jetike. #QëndroNëShtëpi“, shkruan Xhaçka.

Operacioni humanitar i FA

Faleminderit që po respektoni masat kundër përhapjes së COVID-19! Nuk ka justifikim për të dalë nga shtëpia as për njerëzit më në nevojë. FA bashkë me pushtetin lokal po punojnë pa ndërprerje për t'u ardhur në ndihmë pensionistëve kryefamiljarë dhe familjeve të varfra, duke u kujdesur që të mos u mungojë asgjë jetike. #QëndroNëShtëpi🇦🇱

Posted by Olta Xhacka on Monday, March 23, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...