Agjencia Zhurnal.mk

Xhaferi anulon seancën konstituive pasi mbrëmë i lindi nip

Shkup, 13 gusht – Zhurnal.mk – Ish kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi, ka anuluar seancën e sotme konstituive në Kuvend, pasi mbrëmë, vajza e tij ka lindur një djalë, informon Zhurnal.

Ai për lindjen e nipit njoftoi edhe në vet profilin e tij në FB:

Jemi të bekuar dhe shumë të lumtur pas lajmit se vajza Besiana e solli në botë nipin tonë, Frashërin! Të dy janë mirë,…

Posted by Talat Xhaferi on Wednesday, August 12, 2020

Për sot në Kuvend duheshte të mbahet seanca konstituive e përbërjes së re parlamentare, por shërbimet e Kuvendit njoftuan se udhëheqësi i Kuvendit, përshkak arsyeve familjare nuk do të caktojë vazhdim të seancës.//Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...