Xhaferi i jep edhe një “shuplakë” VMRO-DPMNE-së

Shkup, 23 shtator – Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi ka hedhur poshtë nismën e opozitës për formimin e një Komisioni Anketues për rastin me djegien e spitalit modular në Tetovë, ku mbetën të vdekur 14 persona.

 

Alsat mëson se propozimi i opozitës është refuzuar për shkak të mos respektimit të emrit kushtetues.

Related posts

Komuniteti i biznesit kërkon mos të ketë pritje në kufi dhe vetëm një leje pune

Z H

Osmani: Mesazhet nga Brukseli nuk janë të mira, por duhet të vazhdojmë të punojmë

D V

Qyteti i Shkupit vendosi për shitjen e aksioneve të KF Vardarit te pronari i ri

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More