Xhaferi: Jam i tmerruar nga lajmi i trishtueshëm për djegien e spitalit modular në Tetovë

Shkup, 9 shtator – Kryeparlamentari Talat Xhaferi ka shprehur keqardhje për tragjedinë që ka ndodhur sonte në Tetovë.

 

“Jam i tmerruar nga lajmi i trishtueshëm për djegien e spitalit modular në Tetovë ku humbën jetën qytetarë tanë të prekur nga pandemia e virusit KOVID-19. Ngushëllimet e mia për të gjithë ato që në këtë fatkeqësi të dhimbshme humbën jetën dhe të afërmit e vet, lutjet dhe mendimet e mia janë për Tetovën, me shpresë për rikuperim sa më të shpejtë nga kjo tragjedi”, tha Xhaferi

Related posts

Nesër pa rrymë një pjesë e komunave Kisella Vodë, Çair, Karposh dhe Studeniçan

Redaksia

Negociatat me BE-në, Bullgaria propozon ndarjen e Shqipërisë nga Maqedonia e Veriut

R Zh

Moti sot në RMV

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com