Agjencia Zhurnal.mk

‘Xhansu’ dhe ‘Azra’ janë shoqe të ngushta në realitet, do të befasoheni çka bëjnë bashkë

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar në publikun turk dhe atë të huaj.

Janë rolet e ‘Azrës’ dhe ‘Xhansusë’ dy prej personazheve më kryesore, përcjell ORAinfo.

Ato në serial janë motra mirëpo janë përherë në konflikt me njëra-tjetrën.

E në jetën reale ato janë shoqe të ngushta e këtë e dëshomjë fotot që i kanë publikuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...