Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhela Abazi vjen me një baladë mjaft të veçantë

Ai është një këngëtar i njohur e mjaft i dashur, ku këtë here na prezanton një super baladë të veçantë. E kemi fjalën për këngëtarin Xhela Abazi i cili sapo ka lansurar projektin “Më mjafton”, këngë kjo shkruar nga Fadil Topalli. Kënga ka edhe një video mjaft të bukur punuar nga MProduction, e mund ta shijoni atë në këto ditë të para të vjeshtës.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...