Agjencia Zhurnal.mk

Xhemi Shehu dhe Inva Tare bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje

Nuk janë të pakta rastet kur vajzat e ekranit shqiptar kanë bërë ‘xing’ me veshjet e tyre. Së fundmi nëj përplasje e tillë ka ndodhur mes moderatores Xhemi Shehu dhe Inva Tares. Me sa duket jeshilja eshte kthyer ne një nga ngjyrtae tyre të preferuara për sezonin.

Xhemi është shfaqur gjatë prezantimit të ‘Portokalli’ me kostumin serioz në ngjyrë jeshile, model të cilin e ka veshur ditën e sotme edhe gazetarja e njohur, Ilva Tare. Siç duket vajzat e ekranit kanë preferuar jo vetëm të njëjtin model, por edhe të njëjtën ngjyrë.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që moderatoret e njohura bëjnë ‘xing’ në daljet e tyre televizive me të njëjtat zgjedhje. Më parë edhe Bora Zemani me Kiara Titon apo Bieta Sulo me Rudina Magjistarin kanë veshur të njëjtën veshje në daljet e tyre publike.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!