Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhemi Shehu zbulon dhuratën e parë për Diellin, nuk mund të ishte më e emocionuar se kaq

Zhurnal Ads

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan ditën e djeshme me një djalë.

Regjisori i njohur e dha vet lajmin përmes një fotoje që kishte publikuar në Instagram, ai publikoi një foto ku kishte në krahë djalin dhe dukej shumë i lumtur.

Menjëherë vërshuan edhe komentet, ku njëri që u veçua ishte ai i Xhemi Shehut. “ Babi Edi qoftë me jetë të gjatë e të lumtur gjithmonë pranë jush.  Ju dua shume!”

Po sigurisht ajo nuk mund ta mbyllte vetëm me një urim, ajo ka publikuar një foto ku shihet me një arushë të madhe dhe poshtë postimit ajo kishte shkruar: “Me Lukën drejt Diellit.”

Zhurnal Ads
https://www.instagram.com/p/CGhx3VcgLzj/?utm_source=ig_web_copy_link
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Xhela Abazi vjen me një baladë mjaft të veçantë

admin

“Valsi i dashurisë”, publikohet nga Sinan Vllasaliu

S.B.

Pasi mbushi 40 vjeç, Christina Aguilera vjen me një mesazh inspirues

S.B.

Princi Harry dhe Meghan Markle nënshkruajnë marrëveshje me Spotify

S.B.

‘Mbi fatin shkele’…një super projekt nga Xhuliana Toci

admin

Reperi gjerman Zuna shpërndan ndihma për 600 familje në Kosovë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...