Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila e mrekullueshme me të kuqe

Duke qenë në ditët festive, Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur të shpërndajë një fotografi, ku në veshjen e saj dominon ngjyra e kuqe.

Autorja e shumë hiteve numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku nuk mungojnë pozat që joshin interesimin e fansave të saj.

Ditë më parë, ajo kishte marrë dhjetëra mijëra pëlqime në fotografitë, në të cilat kishte zgjedhur veshje sportive, por sërish dominonte e kuqja.

Kësaj radhe ka ardhur më festive me veshje, në të cilën pjesa e dekoltesë është e zbuluar.

“Besoni në magjinë e sezonit”, është mesazhi që ka zgjedhur Xhensila për përshkrimin e kësaj fotografie.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...