Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të: Ti që nuk lodhesh kurrë, kraharori paqes aty ku mbështetem pa frikë

Komediani dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të.

Dhe me këtë rast, ai pranoi urime të shumta nga miqtë dhe kolegët e tij e po ashtu një dedikim special nuk mungoi as nga partnerja Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa fotografi përkrah Besit në InstaStory, përmes të cilave i dedikon disa fjalë prekëse dhe mjaft romantike.

“Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty, dhe prej teje”.

“Sot t’i feston 35 vjeç, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç”.

“Ti që nuk lodhesh kurrë, ti që gjithmonë bën më shumë për të tjerët, dhe për veten mendon në fund”.

“Sytë më me dritë që kam parë”.

“Kraharori paqes, aty ku mbështetem pa frikë”.

“Do t’më mungoje dhe nëse nuk do të takoja kurrë”, ka shkruar ajo në secilën prej imazheve.

Xhensila dhe Besi janë të martuar prej shumë vitesh dhe kanë një vajzë së bashku të quajtur, Ajka.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...