Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë përvjetorin e martesës

Janë ndër çiftet më të njohura dhe më të dashura në publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtare Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshortin  saj, aktorin Bes Kallaku.

 

Dyshja prej vitesh janë në lidhje dashurie, derisa në vitin 2017, çifti i famshëm kurorëzuan dashurinë e tyre më martesë.

Sot (e mërkurë), ata po festojnë përvjetorin e tyre të martesës dhe nuk ka munguar një urim i Besit në rrjetet sociale për partneren e tij.

Foto: Bes Kallaku/Instagram

Urime përvjetori”, ka shkruar humoristi sipër një fotografie të përbashkët duke bashkangjitur edhe një simbol zemre.

Rikujtojmë se çifti simpatik janë prindër të një vajze, Ajka, teksa mbesin aktivë me projektet të ndryshme në karrierat përkatëse.

Related posts

Capital T shfaqet përkrah Nevina Shtyllës dhe të gjithë njerëzit po mendojnë të njëjtën gjë!

D V

Halsey shfaq barkun e rumbullakosur teksa pozon për kopertinën e Allure

D V

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com