Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, ka zbuluar datën e saktë të lansimit të projektit të ri muzikor.

Ajo ka njoftuar se nesër (e martë) publikon këngën e re, por nuk ka treguar për orën e publikimit.

Nëna e një vajze mes tjerash ka shpërndarë edhe imazhe të tjera nga prapaskenat e klipit, në të cilin vjen me paraqitje skenike të mahnitshme.

“Lumi B dhe Xhensila, Prit Pak. 22.06.2020”, ka shkruar ajo.

Reagimet në hapësirën për komente nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit e tyre, të cilët mezi po presin për publikimin e këtij dueti.

Kjo është hera e parë që Lumi ka bashkuar forcat me Myrtezajn, ndërsa së shpejti do të sjellë edhe një këngë me reperin Bardhi.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...