Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj mahnit me thjeshtësinë në imazhet e reja

Ajo në përgjithësi njihet për stilin unik që posedon.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Xhensila Myrtezaj, e cila asnjëherë nuk zhgënjen fansat e saj.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka zgjedhur që të shfaqet sa më e thjeshtë.

E veshur me një bluzë të kaltër, bukuroshja brune shihej tejet e buzëqeshur ndërsa pozonte para kamerë.

“Përshëndetje muaji maj”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Tutje në imazhe të tjera vërehet se ditën e djeshme (e hënë) ajo e ka kaluar së bashku me familjen e saj.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...