Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj nuk i kursen imazhet me dukje natyrale

Zhurnal Ads

Ajo është ndër artistet shqiptare që pëlqehet në masë të madhe për stilin që ka.

Bëhet fjalë për bukuroshen brune, Xhensila Myrtezaj, e cila nuk ka qenë aktive sa i përket prurjeve të reja muzikore.

Ndërkaq, ajo njihet edhe për bukurinë dhe linjat e formësuara trupore, për të cilat komentohet nga fansat e saj.

Por, Xhensila nuk e ka problem që të shfaqet me dukje natyrale, ashtu siç ka bërë në një postim të fundit në rrjetin social Instagram.

E veshur në mënyrë sportive, artistja është parë e ulur në një karrige, teksa pozonte para kamerës.

“Çkado që është e mirë për shpirtin tuaj, bëjeni”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vlen të përmendet se projekti i saj fundit mbetet “Panorama”, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nora Istrefi me biznes të ri

S.B.

Kim Kardashian me poza provokuese, vihet në pah qaforja prej një milion dollarësh me diamant

admin

“Sigurohuni që zëri juaj të dëgjohet”, Dua Lipa ka një apel për amerikanët

S.B.

E veshur në të zeza dhe me një vështrim të ftohtë në fytyrë – Ivanka Trump i thotë “lamtumirë” Shtëpisë së Bardhë

S.B.

Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë, ajo dhe Jakub presin djalë

admin

Leonora Jakupi rrëmben vëmendje me dukjen elegante në paraqitjen e radhës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...