Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj shfaqet e lumtur në krahët e Bes Kallakut, ndajnë poza nga ashensori

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është ndër më të dashurat për audiencën e gjerë.

Ajo në rrjete sociale shpesh ndan imazhe nga jeta dhe karriera profesionale, e po ashtu edhe nga udhëtimet.

Por, në një imazh të fundit të ndarë në Instagram, artistja ka vendosur që të marrë vëmendje me bashkëshortin e saj.

Xhensila solli pamje me Bes Kallakun, teksa ky i fundit po i dhuronte përqafime pafund bukuroshes brune.

Palët u panë duke marrë poza në ashensor, kurse artistja po shkrepte imazhe para pasqyrës.

Çifti përndryshe u martuan në vitin 2017, kurse tani ndajnë së bashku vajzën Ajka.

Postime të ngjashme

Kendall Jenner shihet në shëtitje në Los Angeles, pasi tregoi se kishte vuajtur nga ankthi

S.B.

Seria italiane që lufton racizmin

S.B.

Fansat e Ed Sheeran nxitin spekulime se artisti do të sjell dy albume këtë vit

S.B.

Ardian Bujupi lanson projektin e ri muzikor “Paname”

S.B.

Rita Ora vjen me imazhe atraktive, thotë se dëshiron pak pauzë nga xhirimet

S.B.

Dafina Zeqiri bën të ditur se ka realizuar versionin e dytë të këngën “Vuj Vuj Vuj”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...