Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj shpërdan imazhe duke shijuar kohën me Bes Kallakun

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është tejet e dashur për audiencën e gjerë.

Ajo për vite me radhë ka arritur që të argëtojë fansat, përmes projekteve të shumta muzikore.

Përpos kësaj, Xhensila nuk ka lënë anash edhe shpërndarjen e informacioneve sa i përket jetës private.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo është parë tejet e lumtur në krahët e bashkëshortit.

Vërehej dukshëm se dyshja ishin duke shijuar disa ditë pushim, teksa pozonin afër njëri-tjetrit.

Çifti zgjodhi që për këtë paraqitje të jenë të veshur elegancë, derisa artistja fokusoi edhe të pasmet e formësuara.

Bes Kallaku dhe Xhensila përndryshe janë martuar në shtator të vitit 2017, ndërsa tani ndajnë një vajzë së bashku.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...