Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj, si përherë unike në fotosesionin e ri

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë ndër më të dashurat për publikun e gjerë.

Ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme, shpeshherë tenton të përçojë vetëm energji pozitive tek fansat e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, por me mesazh ajo ka bashkuar edhe setin e ri fotografik.

Xhensila zgjodhi të ndajë disa imazhe, ku në rend të parë ka vënë tiparet e bukurisë, për të cilat komentohet mjaft shumë.

“Bëhuni të mirë, bëhuni të dashur”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi i tillë ngjalli reagime të shumta të ndjekësve, të cilat komentonin se sa e mrekullueshme ajo dukej.

Theksojmë se “Panorama” është projekti i saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...