Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj uron festat e fundvitit, thotë se duhet të bëni gjithçka për dashuri

Ajo është këngëtarja që pëlqehet më së shumti për zhanrin muzikor që kultivon.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj, e cila mban të azhurnuar fansat me informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Një postim i fundit nga artistja ka lënë ‘gojëhapur’ 1.7 milion fansat e saj, përmes fotografive dhe mesazhit që përçoi.

Bukuroshja brune u shfaq me bashkëshortin, Bes Kallaku dhe vajzën e vogël, duke uruar kështu festën e Krishtlindjeve.

“Nëse heshtni, heshtni për dashuri. Nëse flisni, flisni për dashuri. Nëse korrigjoni, korrigjoni për dashuri. Nëse falni, falni për dashuri. Gëzuar Krishtlindjen nga familja Kallaku”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përmes këtij shkrimi, Xhensila u bëri të ditur fansave që gjithçka që bëni, duhet të jetë për dashuri.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...