Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj vë në pah të pasmet e formësuara pas stërvitjeve

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë ndër më të dashurat në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune mundohet përherë të qëndrojë afër fansave të saj, përmes postimeve nga përditshmëria.

Në rrjet ajo komentohet shumë për tiparet trupore, për të cilat stërvitet mjaft shumë në palestër.

Së fundmi, në një postim në Instagram, Xhensila ka zgjedhur të ndajë disa sekuenca pasi doli nga palestra.

Ajo u shfaq duke marrë poza atraktive para pasqyrës, teksa nuk theksoi të pasmet e formësuara.

Veshja saj ishte sportive, kurse flokët i kishte të kapura lartë kokës, duke bërë të duket edhe më tërheqëse.

Theksojmë se “Panorama” është projekti saj i fundit i lansuar gjashtë muaj më parë, në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Postime të ngjashme

Skivi, Doksi dhe Lil Bin lansojnë këngën e re “Kriminele”

S.B.

“Ndihem dështake”, Kim Kardashian shpërthen me të qara në KUWTK – pas divorcit me Kanye West

S.B.

Afërdita Dreshaj befasohet me lule nga bashkëshorti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

S.B.

Ermira Shkodra shpërndan imazhe të Gold AG dhe Guerilit, shijojnë kohën së bashku

S.B.

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

S.B.

Loredana pozon krah një mashkulli misterioz: Kush fshihet këtu?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...