Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhensila Myrtezaj zbulon tatuazhin e ri kushtuar vajzës

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, shpeshherë di të ruaj privatësinë e saj.

Ndonëse në shumicën e rasteve apo paraqitjeve të saj televizive, ajo di të shmang temat që i përkasin jetës së saj.

Por, kur bëhet fjalë për vajzën e saj, Ajkës, këngëtarja me plot dashuri zgjedh fjalët më të mira për ta përshkruar.

https://www.instagram.com/p/CGadqCsM7xx/?utm_source=ig_web_copy_link

Përpos fjalëve, bukuroshja brune ka vendosur që njëherë e përgjithmonë ta ketë në trupin e saj, përmes një tatuazhi.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Xhensila ka ndara një imazh ku në duar e saj ka shkruar emrin e vajzës.

https://www.instagram.com/p/CC–xHCMyC-/?utm_source=ig_web_copy_link

“Lutja ime. Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti, dhe mirësia do të jetë paqja e tyre”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Kujtojmë se artistja shqiptare së bashku me aktorin Bes Kallaku, sollën në jetë Ajkën dy vite më parë.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...