Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Xhesika Berberi provokon me videon në bikini duke vallëzuar

Xhesika Berberi ka publikuar video në rrjete sociale.

Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po zhvillon karrierën si modele.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë herë publikon imazhe me të cilat vë në fokus linjat trupore.

Ajo u shfaq e tillë edhe së fundi në llogarinë e Instagramit teksa solli video nga pushimet për ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/reel/CRmlLa_Az36/?utm_source=ig_web_copy_link

Modelja erdhi mjaft provokuese në bikini shumëngjyrëshe teksa edhe vallëzonte nën tingujt e muzikës.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...