Agjencia Zhurnal.mk

Xhiroja me parashutë nuk shkon mirë për 39-vjeçarin, rrëzohet në përrua

Një 39-vjeçar që po bënte xhiro me parashutë u rrëzua këtë të diel.

Ai u hodh nga Qafa e Llogarasë, por më pas diçka nuk shkoi mirë dhe e pa veten në përroin e fshatit Palasë.

39-vjeçari mori dëmtime në trup dhe po mjekohet në spitalin e Vlorës. Ai nuk ka rrezik për jetën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...