Agjencia Zhurnal.mk

“Xhyneti” ishte i ftuar në dasmen e “Ferides” (Foto)

Dy aktorët turk,të cilët u bënë të njohur me rolet e tyre nga seriali “Më fal”, Şeyma Korkmaz, “Feridja” dhe Cuneyt Mete “Xhesuri”, javën e kaluar dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë.

Siç kanë raportuar mediat turke çifti ka organizuar një dasmë ku kishin ftuar familjarët dhe shoqërinë e tyre më të ngushtë.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe aktori i njohur, Murati Danaci, i cili tek ne njihet me emrin e “Xhynetit” te po i njëjti serial “Më fal”.

Kujtojmë se, në serial “Xhyneti” është i martuar me “Feriden”, duke t se dyshja gëzojnë raporte të mira edhe jashtë serilait.

Murati aktores së njohur me rastin e martesës i ka uruar lumturi të pafund me personin që ka zgjedhur ta kalojë jetën.

“Gjithmonë e lumtur“, është urimi i Murati për Şeyman. Ai madje, ka publikuar edhe disa fotografi nga dasma e kolegëve të tyre. /21Media

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...