Teknologji

Xiaomi prezanton gjeneratën e tretë të kamerës nënekran

Zhurnal Ads

Prodhuesi gjigant kinez i teknologjisë, Xiaomi, ka prezantuar sot gjeneratën e tretë të kamerës nënekran.

Ky prodhues, për këtë lloj teknologjie të kamerës kishte paralajmëruar në qershor të vitit të kaluar, shkruan “Neowin” të premten, transmeton KOHA.

Që atëherë, Xiaomi ka punuar në avancimin e kësaj teknologjie dhe tash thotë se është i gatshëm për prodhim masiv të telefonave të mençur me kamerën nënekran, duke nisur nga viti 2021.

Gjithashtu, smartfoni i parë i Xiaomit që do të përdorë gjeneratën e tretë të kamerës nënekran pritet të debutojë vitin e ardhshëm.

Postime të ngjashme

Samsung nënshkruan një marrëveshje prej 6.6 miliardë dollarësh me kompaninë amerikane për ndërtimin e rrjetit 5G

admin

Twitter do të etiketojë llogaritë e mediave “të lidhura me shtetin”

admin

Përdoruesit e kompanisë Apple që luajnë Fortnite, u përjashtuan nga përditësimi i ri

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...