Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Xiaomi shfaq telefonin me kamerën nën ekran!

Xiaomi zyrtarisht njofton se teknologjia e saj për kamerën nën ekran do të shfaqet së shpejti në treg.

Tani, kompania ka prezantuar një video promo nga kjo teknologji. Bëhet fjalë për një video të shkurtër vetëm 36 sekonda që tregon kamerën nën ekran.

Falë saj, Xiaomi do të mund të vijë me telefonin i cili ka korniza tepër të holla në telefon dhe kamerën nën ekranin pa notch.

Sipas burimeve të shumta të besueshme të informacionit, Xiaomi planifikon të lansojë këtë pajisje nga fillimi i vitit 2021.

Postime të ngjashme

Instagrami kërkon falje për një gabim në ‘hashtag’

S.B.

Telefoni inteligjent i ri mund të ndryshojë formën dhe të kthehet në një tabletë

S.B.

Sony ka prezantuar Xperia 1 III me lente telefoto të ndryshueshme

S.B.

HMD Global prezanton gjashtë telefona të rinj Nokia

S.B.

Dalin pamjet e iPhone 13 nga të gjitha anët, në 3D

S.B.

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...