Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Këngëtari publikoi momentin.

 

Ai ka ndarë një imazh derisa shihet duke marrë vaksinën.

Yll Limani, ka publikuar fotografinë në storien e tij në Instagram teksa ka shkruar se është vaksinuar.

“Shko bëhu i vaksinuar”, shkroi në përshkrimin e postimit Ylli.

Përndryshe, Yll Limani është në mesin e shumë artistave tjerë të estradës që kanë zgjedhur vaksinimin.

Related posts

Çeli Instagram për ndërgjegjësimin e situatës në Afganistan – Agelina Jolie thyen rekordin duke arritur miliona ndjekës në pak kohë

D V

Sabri Fejzullahu: Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet

D V

Shkurte Fejza dhe Aziz Dërvishi lansojnë këngën “Ku je ti Kërçovë”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com