Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e tij.

Bëhet fjalë për një mace mbi një gjysmëhënë, e cila është vizatuar tashmë në krahun e këngëtarit.

Ka qenë vet Ylli i cili ka publikuar në rrjetin social Twitter një fotografi të tatuazhit, duke treguar realizimin më të ri në trupin e tij.

“Tatuazhi im i dytë”, ka shkruar këngëtari Limani në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Ylli përndryshe vazhdon të jetë mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Për sa i përket muzikës, projekti i fundit muzikor që ai solli për fansat mbetet kënga “Kur t’kujtohet”, e publikuar një javë më parë, e cila është pritur mirë nga publiku.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...