Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ylli i “Game Of Thrones” humbet 60 kilogramë, nis karrierën si boksier

“The Mountain”, ylli i “Game Of Thrones”, emri i të cilit është Hafþór Júlíus Björnsson, pas përkushtimit në palestër, ka arritur të humbasë 60 kilogramë dhe tashmë është i përqendruar te karriera e tij si boksier.

Ai publikoi së fundmi foto në profilin e tij në Instagram ku duket qartë rënia në peshë. Nga 205 kilogramë, në 155 kilogramë”, ka shkruar ai bashkëngjitur fotove.

32-vjeçari, i cili është i gjatë 2 metra e 6 centimetra, mori me mijëra komente mbështetëse pas postimit të tij.

Hafþór Júlíus Björnsson është shpallur për 10 vite radhazi si “njeriu më i fortë i Islandës”, ndërsa nëntorin e kaluar bëri të ditur se nuk do të marrë më pjesë në këtë kompeticion dhe tashmë ka nisur karrierën si boksier.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...