Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ylli i Kosovës konfirmon ftesën e Challandesit për ndeshjet e nëntorit

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka konfirmuar ftesën nga përzgjedhësi Bernard Challandes, për sfidat e nëntorit.

Kosova do zhvillojë tri ndeshje tejet interesante në nëntor, dy prej tyre në Ligën e Kombeve dhe një miqësore.

Hadërgjonaj përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur që është ftuar nga tekniku zviceran.

Ndërkohë, kujtojmë se Kosova me 11 nëntor është mysafirë i Shqipërisë, pastaj zhvillon ndeshjet ndaj Sllovenisë dhe Maldovisë.

Postime të ngjashme

NBA nuk gjen paqe

Z H

Fernandes i vendos një kusht interesant Unitedit për të nënshkruar kontratën e re

Z H

Perezi e tall keq Jurgen Kloppin

Z H

Arsenali me telashe

Z H

Modriç zgjatë kontratën me Real Madrid

Z H

Perez: I pamundur transferimi i Mbappes e Haalandit pa Superligën Evropiane

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...