Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ylli i “The Queen’s Gambit”, Anya Taylor-Joy me ide të reja për sezonin e dytë

Seriali “The Queen’s Gambit”gjatë vitit që lamë pas theu rekorde të shumta.

Edhe pse ende nuk janë bërë plane për sezonin e dytë, ylli i serialit, Anya Taylor-Joy, ka ofruar ide të shumta, shkruan Daily Mail.

Në prodhimtari ajo njihet si Beth Harmon, një lojtare e shahut, e cila lundron në aftësitë e saj me pilula dhe alkool.

Duke folur për Deadline ajo është shprehur se ka ide për sezonin e dytë, ani pse ende nuk është zyrtarizuar një gjë e tillë.

“Do të ishte shumë mirë të shihnim se si është Beth sikur nënë, tani që ajo është e kthjellët, duke tentuar t’i largojë të këqijat nga vetja”, është shprehur ajo.

Tutje Joy shtoi: “Është e mrekullueshme të shohësh se si njerëzit dëshirojnë një sezon të dytë, sepse ne kurrë nuk e kemi menduar këtë”.

Vlen të përmendet se aktorja është nominuar këtë javë në ‘Golden Globes’, ‘SAG’ dhe ‘Critics’ Choice Awards”.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...