Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ylli i TikTok-ut, Dazharia Shaffer ndërron jetë në moshën 18 vjeçare

Ylli i TikTok-ut, Dazharia Shaffer, ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare.

I njohur në rrjete sociale si Bxbygirlldee, babai i yllit të ri Joseph Santiago, konfirmoi në një faqe se vajza e tij vdiq në fillim të kësaj jave.

“Më 8 shkurt vajza ime Dazharia na ka lënë herët. Ajo ishte shoqja ime më e vogël dhe unë nuk isha e përgatitur për të varrosur fëmijën tim”.

Zyra e ‘Baton Rouge Coroner’ konfirmoi për Fox News se kjo është cilësuar si vetëvrasje. Ata gjithashtu thanë se vdiq të martën, në vend se të hënën siç deklaroi babai i saj në rrjete sociale.

Në postim më tej, Santiago kujtoi të bijën si një vajzë ‘të lumtur’ dhe të ‘ngazëllyer’ dhe mezi priste kur ajo vinte nga rruga në shtëpi.

“Unë vetëm dëshiroj që të më kishte folur për stresin e saj dhe mendimet e vetëvrasjes”, vazhdoi ai. “Ne do kishim punuar për këtë, kur të kthehem në shtëpi nuk do të kem më vogëlushen time. Babai ju do shumë”.

Shaffer kishte 1.6 milion ndjekës në TikTok. Ajo ka grumbulluar 235,000 pëlqime deri më tani. Ylli gjithashtu kishte mbi 100,000 ndjekës në Instagram dhe YouTube.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...