Agjencia Zhurnal.mk

Ylli Mera Zymeri me plot supriza për fundvit

Një artiste mjaft e dashur dhe shumë e kërkuar. Eshtë kjo këngëtarja Mera Zymeri e cila ka qenë pak ditë mē herët në Kosovë për të qenë e pranishme te xhirimet festive te Labia. Artistja që është dukur si një yll ka kënduar në tri potpuri dhe një këngë të te vetëm në këtë program festiv. Mësojmë gjithashtu se ajo do të ketë shumë shpejt edhe një videoklip të ri duke sjellë kështu disa supriza të bukura në këtë fundvit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...