Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Yllka Kuqi njofton se po rikthehet me këngë të re, ndërsa vë në pah format trupore në fotografitë e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi, vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo vetëm në Instagram numëron 131 mijë ndjekës, ndërsa i mban të azhurnuar vazhdimisht për më të rejat në jetë e po ashtu edhe në karrierën profesionale.

Artistja nga Gjakova duket se po rikthehet pas një kohe të gjatë me projekt të ri muzikor, marrë parasysh që bëri një pauzë për më shumë se dy vite.

Kjo pasi gjatë vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë dhe i ishte përkushtuar më shumë vajzës së saj, Luizës.

Megjithatë, Yllka së fundmi ka ndarë disa fotografi të reja në rrjete sociale me anë të të cilave tregon se po vjen me këngë të re.

“Së shpejti”, ka qenë përshkrimi i njërës prej imazheve.

Megjithëse nuk ka zbuluar më shumë për fansat, këta të fundit duket se mezi po presin për rikthimin e 38 vjeçares.

Theksojmë që Yllka përgjatë vitit të kaluar është rikthyer në Kosovë, meqë për një vit ishte së bashku me bashkëshortin e vajzën në Kanada.

Postime të ngjashme

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

Rita Ora do të këndojë në paradën e komunitetit LGBTI në Australi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...