Agjencia Zhurnal.mk

Yllka publikon foto me vajzën, po duket shumë e lodhur

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka ditë më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur bashkë me vajzën e saj dhe po duket paksa e lodhur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...