Agjencia Zhurnal.mk

Yllka shtatzëne vjen me poza të “nxehta”

Yllka vjen me poza joshëse.

Yllka Kuqi është zëri unik i estradës, e cila njihet poashtu edhe për paraqitjen e jashtme dhe kurimin që i bënë pamjes.

Këngëtarja ia del që çdo herë të paraqitet joshëse dhe atraktive, shkruan Kosovarja.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe poston fotografi të ndryshme, e qe me të vertetë merr vemendjën e mediave rozë.

Kujdesin qe e ka ndaj vetës në çdo paraqitje, e ka dëshmuar edhe kësaj radhe me postimin e fundit, ku këngëtarja është shfaqur me një fustan të zi, e mbuluar me një pallto të zezë, ama që vëmendjen kryesore e merr gjoksi i saj dhe këmbët joshëse.

Edhe pse është shtatzënë, Yllka nuk po ndalet së provokuari, madje tani edhe më shumë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...