Agjencia Zhurnal.mk

Yllkën e ka lodhur shumë shtazënia, ja si po duket

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Ajo tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

E gjatë kësaj periudhe duket se është lodhur shumë e këtë e dëshmon me fotot që i publikon.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...