Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

‘Youtuberja’ e famshme me më shumë se 20 mijë ndjekës, në të vërtetë është një burrë 37-vjeçar

Një ‘youtubere’ e famshme me mijëra fansa, është në të vërtetë një burrë 37-vjeçar që përdori silikone.

Chiharu filloi karrierën e tij në YouTube vetëm në dhjetor të vitit të kaluar, por deri në fund të marsit ai tashmë kishte më shumë se 20,000 abonues pavarësisht se kishte postuar vetëm gjashtë video.

37-vjeçari filmoi kryesisht gjoksin e tij artificial, duke mashtruar kështu dhjetëra mijëra ndjekës. Ai kurrë nuk ka folur në video, dhe tani është zbuluar pse.

Në fund të marsit, një video e re u shfaq në kanalin e tij në të cilin japonezi zbuluan veten.

Ai thotë se me këtë ide erdhi vitin e kaluar kur paga e tij u zvogëlua për shkak të një pandemie, dhe përveç kësaj, qeni i tij u diagnostikua me kancer.

Duke e ditur që vajzat tërheqëse tërheqin vëmendjen më lehtë në internet, ai vendosi të bëhej një e tillë vetë.

Ai filloi të vinte paruke dhe silikone dhe të filmonte veten duke ushtruar, por nuk i tha asgjë gruas së tij.

Ai thotë se nuk priste që popullariteti i tij të rritej kaq shpejt.

Prandaj, ai vendosi të ekspozohej, duke thënë se nuk mund ta mbante më sekret gjininë e tij sepse nuk donte ta “ndërtonte karrierën e tij mbi një gënjeshtër”.

Pas njohjes, ai humbi disa mijëra abonentë, por ai e pranon se e priste atë.

Postime të ngjashme

Një astronaute grua, për herë të parë në Emiratet e Bashkuara Arabe

S.B.

Gjaku i zogjve funksionon si sistem ngrohjeje në dimër

S.B.

Tentoi të tallet me policinë braziliane duke vendosur një kukull në plazh, ata e kuptuan se çfarë ishte kur iu afruan – por dënuan autorin e kësaj “vepre”

S.B.

Aeroplani tentoi të bënte ulje emergjente, por gruaja lindi foshnjën e saj në mes të fluturimit

S.B.

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...