Agjencia Zhurnal.mk

Yuri Kim dhe Soreca në zyrën e Bashës

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca kanë shkuar në zyrën e kreut të PD-së, Lulzim Basha. Ambasadorët ndodhen në selinë blu, ku mendohet se në fokus të takimit të jenë hapja e listave me miratimin e ndryshimeve kushtetuese ditën e sotme nga parlamenti.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!