Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

Regjisori i njohur hollywoodian, Zack Snyder, ka treguar se është angazhuar në rrëfimin ‘besnik’ të historisë së Mbretit Arthur, duke e realizuar një version të ri filmik rreth këtij personazhi.

Megjithëkëtë, regjisori ka bërë të ditur se projekti është ende në fazën e zhvillimit.

Pas humbjes tragjike të vajzës në vitin 2017, Snyder si duket ka vendosur të rikthehet më fuqishëm se kurrë, duke u bërë pjesë e disa filmave të ri përfshirë këtu “Justice League: The Snyder Cut”, i cili do të lansohet më 18 mars në HBO Max, “Army of the Dead” që pritet të publikohet në Netflix nga 21 maji i këtij viti.

Njerëzit janë paksa skeptik se në çfarë forme tjetër do të mund ta rrëfejë regjisori këtë histori, e cila tashmë është ekranizuar disa herë përmes filmave të ndryshëm hollywoodian.

Snyder është ende në fazën e krijimit të ideve rreth projektit, prandaj publikut i mbetet të ketë durim dhe të pres, deri sa regjisori të zbulojë më shumë detaje rreth tij.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...