Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Zaev në Bruksel, do të realizojë takim me të parin e NATO-s, Jens Stoltenberg

Bruksel, 8 tetor – Zhurnal.mk – Kryeministri Zoran Zaev gjatë ditës së sotme do të qëndroj në Bruksel në selinë e NATO-s ku do të takohet me sekretarin gjeneral të Aleancës, Jens Stoltenberg.

Kryeministri Zaev do të jetë i shoqëruar nga ministrja e mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska dhe shefi i diplomacisë, Bujar Osmani.

Postime të ngjashme

Petrovska: Nuk ka mbikëqyrje mbi punën e sistemit për përgjim

T E

Qeveria: Nuk ka kërkesë nga Bullgaria që komuniteti etnik bullgar të përfshihet në Kushtetutë

T E

Filipçe: E ndjekim situatën, javën e ardhshme do të vendosim se a nevojiten masa resteriktive shtesë

T E

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...