Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zaev, Venko me djemtë e tyre së bashku në natyrë

Shkup, 2 janar – Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe Kryeministri i vendit Zoran Zaev këtë ditë e shfrytëzuan me fëmijët e tyre. Siç shkruan Ministri Filipçe, çdo herë duhet të gjendet kohë për familjen. Sot ata ishin në Bellasicë.

“Koha që kalojmë me fëmijët është më e vlefshme. Përgjegjësitë e punës bëjnë gjërat e tyre, por ne gjithmonë punojmë shumë gjejmë kohë për djemtë tanë Ivo dhe Dushko”, shkruan Filipçe në Facebook.

Postime të ngjashme

EKSKLUZIVE / Koalicioni ASH-AAA do të ngritë interpelancë ndaj Bujar Osmanit!

R Zh

MPB me detaje: Ja identiteti i viktimave në Fushë Tophanë

Z H

Spasovski: Po zhvillohet hetim në Prokurori për Mijallkovin

Z H

Prej sot çertifikatat e lindjes mund t’ua sjellë në shtëpi edhe postjeri

Z H

Fushë Tophanë/ Vriten dy persona, sulmuesit në arrati

Z H

Debat publik i Komisionit kuvendor për mundësi të barabarta të grave dhe burrave

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...