Agjencia Zhurnal.mk

Zaimina po rikthehet në muzikë, publikon imazhe atraktive nga xhirimet e klipit në jahtin luksoz

Ka tash e sa vite që nuk ka sjell projekte të reja në muzikë.

Madje në një intervistë për emisionin “Rudina vite më parë, Zaimina Vasjari kishte deklaruar se nuk do të ishte më aktive në muzikë, pasi nuk shihte ndonjë interes.

Megjithatë, Vasjari ka vendosur që të rikthehet së fundmi me një këngë të re me klip, për të cilën ka nisur realizimin.

Kënga ka përfunduar së incizuari dhe këto ditë janë realizuar edhe xhirimet e klipit në bregdetin shqiptar.

Ka qenë vet këngëtarja ajo e cila të enjten ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa imazhe nga xhirimet e klipit të ri.

Ajo duket mjaft atraktive dhe joshëse me një fustan të verdhë, ndërsa xhiron spotin në një jaht luksoz.

Zaimina përndryshe prej vitesh ka qenë e përkushtuar në jetën e saj private, ndërsa në atë profesionale si sipërmarrëse dhe arkitekte.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!