Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zaimina shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtë me dekolte të hapur

Zaimina Vasjari është njëra prej bukurosheve të skenës që tërheq interesim sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse numëron mbi 592 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Së fundmi, ajo është shfaqur atraktive dhe ka ngacmuar imagjinatën përmes pozave të reja të shpërndara në këtë rrjet social.

Bukuroshja është paraqitur me një fustan ngjyrë rozë të shkurtër dhe me pjesën e dekoltesë mjaft të hapur.

Në një fotografi tjetër, ajo ka pozuar nga krevati duke marrë pëlqimin e fansave të saj.

Postime të ngjashme

Derisa shijon shtatzëninë, Arbenita Ismajli publikon imazhe të realizuara më parë

S.B.

Rita Ora vë në pah të pasmet e formësuara me bikini, shijon plazhin në Australi

S.B.

Emrat e njohur të muzikës shqipe, pjesë e albumit të Meriton Ademit

S.B.

Amber Heard flitet të jetë larguar nga “Aquaman 2”, pasi peticioni për të arriti 1.8 milion nënshkrues

S.B.

“Atyre u duhen rep-artiste si unë”, Melinda mahnit me imazhet ku vë në pah fizikun e bujshëm

S.B.

Vajza e Adriana Matoshit, Kaona Sylejmani së shpejti me projekt muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...