Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Zaimina mbush 34 vjet jetë.

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari sot shënon një datë të rëndësishme në kalendarin e saj.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjet jetë, ndërsa për ndjekësit e saj solli fotografi nga ndeja që ka organiauar për këtë rast.

“Shumë urime për mua”, shkruan Zaimina në një video gjatë përgatitjes për ndejë, teksa tregonte gishtin e mesit para kamerës.

Në fotot e tjera të shkrepura nga ndeja, Zaimina dukej tërheqëse e veshur me fustan të bardhë e të shkurtër.

Ajo kishte lidhur flokët lart dhe dukej në formën më të mirë të mundshme në këtë 34-vjetor.

Postime të ngjashme

Rina ndan pamje elegante para koncertit me fustanin e kuq

D V

“Çfarë do njeriu më shumë nga jeta”, Luana vjen me foto në bikini në Jug të Shqipërisë

D V

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

Nora Istrefi shfaqet plot stil duke vënë në fokus këmbët

D V

Loredana shfaqet në bikini teksa luajnë tenis me reperin Dardan

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...